Golf Sokolov

Golfové hřiště naleznete nedaleko koupaliště Michal v Sokolově. Osmnácti jamkové hřiště se rozkládá na rekultivovaném hnědouhelném dole. Má plochu cca 100 ha s výškový profil 42 m. Celková délka hřiště s parem 72 je 6 288m. Handicap 54. Na hřišti naleznete kompletní klientský servis včetně 2 cvičných putting greenů, chipping green i půjčovnu.

Indoor golf Sokolov

V areálu golfového hřiště Sokolov lze využít golfového simulátoru „full swing golf|“ jenž nabízí možnost hrát na mnoha světových golfových hřištích.

Golf Kynžvart

Snad nejkrásnější golfové hřiště v ČR naleznete v zámeckém parku v Kynžvartu. 18 jamkové hřiště s jedinečnou atmosférou nabízí kompletní zázemí i driving range. Délka hřiště je 6542m s parm 73 a hadicapem 54.

Golf Mariánské Lázně

Od roku 1905 se hraje golf v Mariánských Lázních. Nejstarší hřiště u nás má charakter klasického skotského hřiště. Zakládajícím členem byl anglický král Edward VII. Hřiště v lesnaté rovinaté krajině má své ojedinělé genium loci. Hřiště s 18 jamkami a parem 72 má handicap 54 a délku 6062m. Na hřišti najdete kompletní služby.