Koupaliště Michal

Více jak dvacetihektarová vodní hladina přírodního koupaliště Michal u Sokolova nabízí největší koncentraci vodních atrakcí v kraji včetně 190 metrového tobogánu. 500 metrů dlouhé pískové pláži říká Sokolovské moře. Vodní atrakce jsou doplněny hřišti na různé sporty od tenisu po minigolf. Na koupališti se nachází i velká klidová zóna a je zde kompletní servis pro návštěvníky. V letním období se zde pořádají různá kulturní vystoupení v originálním prostředí.

Krytý bazén Sokolov

Krytý areál návštěvníkům nabízí návštěvníkům 25 m bazén s chrličem, dva whirlpooly, dva tobogány v délkách 93 m a 23 m. Pro děti je dispozici dětský bazének s teplejší vodou vybavený vodními atrakcemi a skluzavkou. V oddělených sprchách jsou návštěvníkům dále k dispozici parní komory zvlášť pro muže a ženy. Všechny atrakce včetně parních komor mohou návštěvníci bazénu využívat zdarma. Poloha objektu je v klidném a příjemném prostředí zámeckého parku poblíž centra města.

Vodní nádrž Tatrovice

Západně od obce Tatrovice v předhůří Krušných hor leží malebná vodní nádrž s velmi čistou vodou. Vodní plocha je usazena mezi zalesněnými stráněmi a má jak písečné tak i travnaté pláže. Nádrž je také vyhledávaným místem nudistů, kteří zde mají svou pláž. Pokud si vyrazíte vykoupat v přírodě musíte si vše potřebné vzít sebou a také autem se k nádrži nedostanete. Koupání za tu námahu ale stojí.

Krytý bazén Mariánské Lázně

V lázeňském městě můžete navštívit 25m dlouhý plavecký bazén a pro děti je připraven dětský bazének. Z dalších vodních atrakcí připomeneme vířivku. Bazénové centrum poskytuje i další služby spojené s relaxací.