Lyžování

Krušné hory

Sokolovsko je na severu a jihu uzavřeno horami kde jsou vhodné podmínky pro provozování zimních sportů. Ve SKI Centru Bublava v Krušných horách najdete: pohodové lyžování bez stresu a po většinu sezóny i zcela bez front, široké sjezdovky všech stupňů obtížnosti s kvalitní strojovou úpravou a nejmodernějšími lyžařskými vleky. Samozřejmostí je úplné technické zasněžení areálu, každodenní večerní lyžování, snowboard park s překážkami a skokanskými můstky. Areál nabízí kompletní servis por návštěvníky. Areál je vhodný i pro začátečníky a rodiny s malými dětmi. Bublava je vhodná i pro běžecké lyžování s mnoha upravovanými tratěmi a s přímým napojením na krušnohorskou magistrálu. Menší lyžařské areály najdete ve Stříbrné a Kraslicích. Slavkovský les Pro běžkaře je připraveno několik kilometrů upravovaných tras také ve Slavkovském lese v okolí obce Rovná. Trasy spíše lehčího charakteru vyhovují především méně zdatným sportovcům.